O nas

Kim jesteśmy?

Importujemy i eksportujemy towary...

Tajsza Delux– To Firma Zajmująca Się Importem Wysokiej Jakości Produktów Spożywczych Z Syberii. Każdy Z Nich Oparty Jest Na Naturalnych Składnikach Bez Zbędnych Konserwantów I Emulgatorów. Staramy Się Wprowadzić Do Krajów Unii Europejskiej Bogatą Ofertę Artykułów Współpracując Z Najlepszymi, Renomowanymi Producentami Z Rosji. Naszym Priorytetem Są Klienci I Ich Zaufanie We Współpracy Z Nami. Dlatego Też Dbamy O Jak Najlepszą Jakość Naszych Produktów, Terminowość Dostaw, Fachowość I Uczciwość. Zapraszamy Do Współpracy Właścicieli Sklepów, Restauracji, Firm Gastronomicznych I Nie Tylko. Nasza Hurtownia Oferuje Owoce Syberyjskich Dzikorośli Oraz Herbaty.

Bo smaki
są w lesie

Luksus zamknięty w słoiku...

W świecie który nieustannie pędzi i nie może się zatrzymać.

My inaczej postrzegamy świat. Kierujemy się wyłącznie wiarygodnością i starannym dobieraniem surowców. Szukamy doskonałości w szczegółach i najmniejszych detalach, ponieważ to one decydują o odczuciu całości.

Według Nas dobry smak to coś wyszukanego, co wymyka się klasycznej definicji. To jak dobry rzemieślnik, którego dobrą robotę poznaje się po szczegółach. Nasze selekcjonowane produkty pełnią funkcję zarówno estetyczną jak i ozdobną, ale również praktyczną, zapewniając przy tym wygodę, dobre samopoczucie, pewność siebie, prestiż oraz ukojenie.

Ten smak przeniesie Cię...

Luksusowe prezenty

Zaskocz swoich bliskich najpiękniejszymi upominkami. Odkryj świat syberyjskich smaków, zatopionych w jadalnym złocie oraz otulonych nutką tajemniczości.

Przewiń do góry